Ali Koç'un tepkisi sansasyonel oldu. “Harcadığı parayla ülke refaha kavuşur” diyerek, F.Bahçe'yi sert bir şekilde eleştirdi.

Aziz Yıldırım'ı bir kez daha mağlup ederek yeniden Fenerbahçe başkanlığına seçilen Ali Ko., üçüncü dönemine resmen başladı. 16 bin 464 oyla yeniden başkan seçilen Ali Koç'un seçim zaferinin ardından dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say olağanüstü bir göreve geldi.

FAZIL SAY'IN ALİ KOÇ'A TEPKİSİ

Say, Fenerbahçe'de 3. dönemine giren Ali Koç'u tebrik ederek, son 6 yıla ilişkin sert eleştirilerde bulundu.

“6 YILDIR BAŞARISIZ OLDU”

Konuşmasına bir Fenerbahçe taraftarı olduğunu belirterek başlayan Say, şunları söyledi: “Ali Koç (tebrikler, yine kazandı) çok zengin bir aile üyesi. Türkiye gibi fakir bir ülkede futbola yüz milyonlarca dolar yatırım yapıyor. neredeyse tüm gözaltı birimleri çalışıyor, paralar harcanıyor, rakamlarını anlayamadığımız halde 6 yıldır başarısız oldu.” “Oluyor” dedi.

FDSGSG

“HARCANAN PARA İLE ÜLKE BÜYÜDÜ”

Say, şunları söyledi: “O parayla kültür devrimi olur, orkestralar kurulur, festivaller, bienaller, operalar yapılır, o parayı vasatlara vermek yerine Anadolu'da, bu zor ülkede, eğitimde ne yapılırdı? futbolcular, ülke kültürel olarak yeniden yükselir, sadece kültürde değil bilimde de… “Yatırımlar… 6 yılda şampiyonluk kazanılmaz, ya Federasyon olur, ya Galatasaray ya da diğer Suudi Arabistan. benim hatam” dedi.

Say'ın yazısı şöyle:

Gerçek zamanlı puanlama

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Jose Mourinho eski öğrencisini istiyorJose Mourinho eski öğrencisini istiyor
Mourinho'nun paylaşımı: 'Forza F.Bahçe'Mourinho'nun paylaşımı: 'Forza F.Bahçe'
Alcaraz şampiyon oldu ve tarih yazdı!Alcaraz şampiyon oldu ve tarih yazdı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir