Barış Arduç, gazetecinin eşi Gupse Özay'a yönelik göndermesine verdiği yanıtla ortalığı karıştırdı! “Bu nasıl bir konuşma?”

2020 yılının Temmuz ayında evlenen Gupse Özay ve Barış Arduç, 2022 yılında kızlarına kavuştu. Özel hayatlarını merceklerden uzak yaşayan çift, sık sık gündeme geliyor.

Gazetecinin galada hazır bulunan Arduç'a sorduğu soru ve aldığı yanıt sosyal medyada gündem oldu.

İşini iyi yapmıyorsan dış görünüşün hiçbir önemi olmadığını belirten Arduç'taki gazeteciden ilginç bir yorum geldi.

Barış Arduç, “Gupse Özay yakışıklılığının dezavantajını daha çok görmeli” diyen muhabire o kadar güzel yanıt verdi ki, sosyal medyada kısa sürede adından söz ettirdi.

GAZETECİNİN SÖZLERİ TEPKİ SEÇİYOR

Arduç, “Aslında dünyanın en güzel kadınıyla birlikteyim” cevabıyla yine gönülleri fethetti.

Yakışıklı oyuncu sosyal medyada, “Gupse, kocan bu olayı takdir edecektir”, “Ne kadar saçma ve utanç verici bir soru”, “İnanılmaz aptalca bir soruya muhteşem bir cevap”, “Beğenmedik” gibi yorumlar yağmuruna tutuldu. bu 'hiçbir şey için adam'.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Eşinden mesaj geldi!  Eşinden mesaj geldi! “Aleyna, korkutma yok mu?”
Onun için evliliğini sonlandırdığı söylendi!  Konserde kız arkadaşını öperken kameralara yakalandıOnun için evliliğini sonlandırdığı söylendi! Konserde kız arkadaşını öperken kameralara yakalandı
Düello bitti, kavga çıktı!  Bu kelime silinen ismi çılgına çevirdi.Düello bitti, kavga çıktı! Bu kelime silinen ismi çılgına çevirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir