Dursun Özbek ve Erden Timur'dan şampiyonluk açıklaması! “Helal kupalar Galatasaray'a hediye olsun” – Son Dakika Spor Haberleri

Galatasaray'ın Başkanı Dursun Özbek ve Sportif A.Ş. Başkan Vekili Doğu ErdenGalatasaray Derneği'nde düzenlenen şampiyonluk kutlamasında konuştu.

Özbek ve Timur'un açıklamaları şöyle:

Dursun Özbek: “2 yıldır sizlere hizmet veriyoruz. Bu hizmetin mükâfatını ve güzelliğini sizlerin takdirine bırakıyoruz. Geçen gün yapılan seçimlerde büyük teveccüh gösteren sizlere ve genel kurula teşekkür ediyorum. Önümüzde 2 yıl var. Kazanacağımız çok kupa var çünkü saha artık boş değil. Ve bu yıl şampiyonluğu kazandık. Kardeşim Erden çok net söyledi: Kupayı iz bırakmadan kazandık. sadece ter. Galatasaray o kadar büyük bir camia ki, o kadar güzel ki… Biz birbirimizi sevdiğimiz sürece kimse bizim bileklerimizi bükemez.

“Kupalarımızı basın halinde aldık”

Dursun Özbek: “Statta çok güzel kutlama yaptık. Kazandığımız kupaları artık derneğimize getirdik. Çünkü burası bizim doğduğumuz yer. Helal kupalar Galatasaray'a hediye olsun.”

Doğu Erden: “Cumhurbaşkanımız benden bir şey söylememi istedi. Bunu tüm kalbimle söylüyorum. Anamızın beyaz sütü gibi helaldir, en ufak bir kusuru bile yoktur, tüm kalbimle söylüyorum. Bir gün bu anlaşılacaktır. Tebrikler Katkıda bulunan herkes Bir şey yapmadan önce “Kupalarımızı tertemiz bir şekilde aldık.”

Doğu Erden: “Bu şampiyonluk, her şeyde minnettar olan ve ne olursa olsun erdemli davranışı ön planda tutanlarındır.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir