En son haberler | Heyecanla geçen derbinin ardından F.Bahçeli oyuncular için karar verildi! Onların da ifadeleri toplandı

Derbi sonrası başlatılan soruşturma kapsamında, F.Bahçe Kulübü doktoru Ertuğrul Karanlık, eski F.Bahçe teknik direktörü Hulusi Belgü ve İsmail Kartal'ın oğlu Emre Kartal savcılıkta ifade verdi. Fenerbahçeli futbolcular adli kontrol talebiyle Sulh Ceza Hakimliği'ne sevk edildi.

İFADELERİ ALINDI

İstanbul Başsavcılığı'nın, 19 Mayıs Pazar günü oynanan Galatasaray-Fenerbahçe futbol maçı sonrasında yaşanan olaylara ilişkin yürüttüğü soruşturma kapsamında, F.Bahçe doktoru Ertuğrul Karanlık, eski F.Bahçe teknik direktörü Hulusi Belgü ve İsmail Kartal'ın oğlu Emre Kartal, adliyeye çağrıldı. savcılık onların ifadelerini toplayacak.

sjdflksajflasd

ADLİ İNCELEME TALEBİ

Savcılıkta ifadeleri alınan F.Bahçe Kulübü doktoru Ertuğrul Karanlık, eski F.Bahçe Teknik Direktörü Hulusi Belgü ve İsmail Kartal'ın oğlu Emre Kartal, savcılıktaki ifadelerinin ardından adli kontrol talebiyle sulh ceza hakimliğine sevk edildi. (İHA)

SERBEST BIRAKILDILAR

Karanlık, Belgü ve Kartal yurt dışı yasağı ve imza şartıyla serbest bırakıldı.Bu içerik Hazar Saygın tarafından yayınlanmıştır.

Gerçek zamanlı puanlama
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Aziz Yıldırım, Riyad'ın çıkışını çok anlattı: Atatürk tişörtü giymemiz konusunda ısrarcı olunAziz Yıldırım, Riyad'ın çıkışını çok anlattı: Atatürk tişörtü giymemiz konusunda ısrarcı olun
Detay Detay “320 milyon TL”! Ünal Aysal'dan Mynet'e özel açıklamalar
Beşiktaş kazandı, Topraktepe tarih yazdı!Beşiktaş kazandı, Topraktepe tarih yazdı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir