F.Bahçe'nin yıldızı Fred ailesiyle birlikte Kapadokya'yı ziyaret etti

genişletmek

31 yaşındaki F.Bahçeli Fred ve eşi Monique Rodrigues, tatil için geldikleri Kapadokya'ya hayran kalırken, onu tanıyan futbolseverlerin fotoğraf çekme isteklerini de geri çevirmediler.

“KAPPADOKYA ÇOK BÜYÜLEYİCİ VE MUHTEŞEM BİR YER”

Kapadokya'da; Göreme, Uçhisar, Çavuşin, Avanos ve Ürgüp'ün güzelliklerinin tadını çıkaran Fred ve ailesi, sıcak hava balonuna binerek Kapadokya'nın eşsiz güzelliklerini de gökyüzünden gözlemledi.

Gün doğumunu izleyerek yolculuğuna başlayan Fenerbahçeli orta saha oyuncusu Fred, sihirli güzellikteki peribacalarının önünde birçok fotoğraf ve video çekti.

F.Bahçe'nin yıldızı Fred ailesiyle birlikte Kapadokya'yı ziyaret etti

Brezilyalı oyuncu, kendisine eşlik eden turizmcilere yaptığı açıklamada, “Türkiye gerçekten her şeyiyle harika bir ülke. Şampiyonaların bitiminden sonra ailemle birlikte Türkiye'nin kültürel zenginliklerini görmek için Kapadokya'ya gideceğiz” dedi. ve dünyadaki eşsiz yerler”. . Gerçekten büyüleyici bir yer. Burası herkesin ziyaret etmesi gereken bir yer.” “Gerekli bir yer” dedi.

Genç F.Bahçeli taraftarlar Salim Soydemir ve Ahmet Gencer ile çevresindekilerin fotoğraf çektirme tekliflerini geri çevirmeyen Fred, Nevşehir Belediyespor altyapısında büyüyen, aslen Trabzonlu olan 18 yaşındaki F.Bahçeli genç futbolcu Efekan Karayazı'ya da övgüde bulundu. Ürgüp, şunları söyledi: “Tıpkı Arda gibi geleceğin yıldızının adı olacak” dedi.

Başakşehir'de 20 yıllık macera sona erdi! Mahmut Tekdemir gitti…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir