Mahsun Kırmızıgül'ün 'Güzel Aşklar Diyarı' dizisine bomba gibi iki isim!

Güzel Atlar Ülkesi (GAD) dizisi için tüm hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor. Kanal D'de yayınlanacak olan dizi Kapadokya'da çekilecek.

Dizinin ilk iki bölümü Mahsun Kırmızıgül tarafından yönetilecek ve Deniz Koloş devam edecek.

Geçtiğimiz aylarda yeni sezona ertelenen dizinin kadrosunda Halil Ergün, Meltem Cumbul, Berkan Şal ve Melis Birkan yer alıyor.

'GÜZEL ATLAR ÜLKESİ' NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre temmuz ayı sonunda yayına girecek olan dizinin eylül ayında ekrana gelmesi bekleniyor. Dizinin güçlü kadrosuna iki isim katıldı.

Son olarak Hudutsuz Sevda dizisinde “Levent” karakterini canlandıran Özgür Emre Yıldırım, “Güzel Aşklar Diyarı” ile anlaşma imzaladı. Başarılı oyuncu merakla beklenen dizide 'Cihangir' karakterini canlandıracak.

Ege222

Şu anda Cengiz Karabekir'in “Paranoya” adlı filminde rol alan Ege Kökenli, “Güzel İsimler Ülkesi” ile el sıkıştı. Başarılı oyuncu, dizinin en önemli karakterlerinden biri olan “Hanzade”ye hayat verecek.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Eurovision 2024'te İsrailli Eden Golan'ı şok eden anlar!  Şarkı söylemeye başladığında...Eurovision 2024'te İsrailli Eden Golan'ı şok eden anlar! Şarkı söylemeye başladığında…
Engin Polat'ın hesabından maske paylaşıldı!  Paylaşıma ilişkin avukatından açıklama geldi.Engin Polat'ın hesabından maske paylaşıldı! Paylaşıma ilişkin avukatından açıklama geldi.
Ayrıldılar mı?  Açıklama jet hızıyla geldiAyrıldılar mı? Açıklama jet hızıyla geldi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir