Scarlett Johansson'dan heyecan verici “Jurassic World 4” güncellemesi – Son Dakika Kültür-Sanat Haberleri

Marvel'ın büyük yıldızı Scarlett Johansson, Channing Tatum yeni filmiyle “Beni aya götür”lansmanı sırasında gelecek “Jurassic Dünya” Filmin bir parçası olmaktan duyduğu heyecanı dile getirdi. JohanssonMCU'yu bugünkü haline getiren önemli isimlerden biri olarak popüler bir seride başarıya ulaşmaya yabancı değil. “Jurassic Park” Onun dünyasına girmenin ne anlama geldiği sorulduğunda Johansson şunları söyledi:

“Her şey. 'Jurassic Park'ın büyük bir hayranıyım. Sinemada izlediğimi hatırladığım ilk filmlerden biriydi. Onu çok canlı bir şekilde izlediğimi hatırlıyorum. Sanki hayatımı değiştirmişti. Akıllara durgunluk vericiydi. Ben sana yardım edemem.” Ne kadar heyecanlandığımı söylüyorum.”

90'lı yıllarda Johansson Steven Spielberg'in “Jurassic Park”BEN 'den başlayarak filmlere olan sevgisini dile getirdi. Johansson ayrıca David Koepp'in diziden yaklaşık 30 yıl uzak kaldıktan sonra yazdığı senaryo hakkında umut verici bir güncelleme de sağladı:

“Senaryo inanılmaz. Bunu David Koepp yazdı. Neredeyse 30 yıl sonra tekrar gelip senaryoyu yazdı. Bu konuda o kadar tutkulu ki, muhteşem.”

Çekimler yakın zamanda Tayland'da başladı. Jura dünyası yeniden başlatma filmini yönetti “Yaratıcı” ve “Rogue One” müdür Gareth Edwards kararlıdır. Filmin oyuncu kadrosunda Mahershala Ali, Jonathan Bailey ve Rupert Arkadaşı gibi isimler var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir