Tatiller ve uzun yolculuklar için en iyi yol arkadaşı: Lenovo Legion Go – TEKNOLOJİ

Dokuz günlük tatil yaklaşıyor. Birçok vatandaş bu uzun tatil fırsatını değerlendirerek tatile çıkacak.

Bayram boyunca sokaklar yeniden dolacak ve yolculuklar uzayacak. Oyun tutkunlarına istedikleri yerde, istedikleri şekilde oynama özgürlüğü tanıyan teknoloji devi Lenovo'nun Legion Go taşınabilir oyun cihazı, tatil boyunca iyi bir yol arkadaşı olacak ve oyunlardan ayrılmak istemeyen oyun tutkunlarının elinde olacak. .

Lenovo Legion Go, Lenovo'nun ilk taşınabilir Windows oyun cihazıdır ve şirket tarafından oyunculara istedikleri yerde ve şekilde oynama özgürlüğü vermek üzere tasarlanmıştır. Yeni Lenovo Legion Go, Windows PC oyunlarının gücünü taşınabilir mobil forma getiriyor. Legion Go, oyunculara esneklik ve seçim özgürlüğü sunuyor. Lenovo Legion Go, oyun tutkunlarına tatil boyunca en rahat şekilde oyun oynama imkanı sunacak.

Legion Go, tatildeki oyuncuların oyun deneyimini 5 noktada zenginleştirecek:

1 – Her yerde oynamanıza izin verecek şekilde tasarlanmış kontrolörler

Legion Go ile istediğiniz yerde, istediğiniz şekilde oynayabilirsiniz. Işıklı ve çıkarılabilir TrueStrike denetleyicilerle oyun deneyiminizi geliştirebilirsiniz. Çıkarılabilir mod, FPS modu ve taşınabilir mod ile oyuncular her yerde ve her şekilde oynayabilir. Bu nedenle, cihazınızın sizi sınırlamasına izin vermeden kuralları kendiniz yazın.

2 – Mükemmel oyun deneyimi için güçlü işlemci ve soğutma sistemi

İklim giderek ısınıyor. Tatilde daha iyi bir oyun deneyimi yaşamak için cihazlarınızın aşırı ısınmaması çok önemlidir. Legion Go'nun gelişmiş termal tasarımı, verimli soğutma ve bol hava akışıyla sorunsuz bir oyun deneyimi sunar.

3 – Daha akıcı oyunlar ve daha kaliteli görüntüler için QHD ekran

AMD RNDA™ grafik kartına ve akıllı güç yönetimi teknolojisine sahip AMD Ryzen Z1 Extreme işlemciye sahiptir. Lenovo Legion Go, Windows 11 çalıştırıyor ve devasa 8,8 inç QHD+ ekranıyla oyunlara hayat veren konsol benzeri grafik performansı sunuyor. Lenovo PureSight 16:10 oyun ekranı, oyunculara daha etkileyici bir ekran deneyimi sunuyor.

4 – Yarım saatte %70'e kadar şarj edin

Özellikle seyahat ederken şarj süresi de çok önemlidir. Lenovo Legion Go, pilin yalnızca yarım saatte %70'e kadar şarj olmasını sağlayan Super Rapid Charge2 desteğine sahiptir. Ayrıca, fişe takılıyken oyun oynarken pilin daha fazla bozulmasını önleyen ve şarj sırasında normalde üretilen ısıyı da ortadan kaldıran bir güç bypass moduna da sahiptir.

5- Tüm oyun platformlarını destekler

LegionGo; Xbox GamePass, Steam ve Epic Games gibi oyun platformlarını destekler. Böylelikle bu platformlarda halihazırda oyunlarınız varsa Legion Go üzerinden de oynayabileceksiniz.Ayrıca Legion Go, tüm bu platformları Legion Space uygulamasında bir araya getiriyor. Bu sayede bilgisayarınızda ya da oyun konsolunuzda oynadığınız oyunları Legion Go üzerinden devam ettirebilirsiniz.Kısacası Lenovo Legion Go ile dilediğiniz yerde oynayabilirsiniz.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir