THY dokuzuncu kez “Avrupa'nın En İyi Havayolu Şirketi” seçildi


Türk Hava Yolları, havacılık sektörünün Oscar'ları olarak da bilinen 2024 Dünya Havayolu Ödülleri'nde Skytrax tarafından “Avrupa'nın En İyi Havayolu Şirketi” seçildi.

24 Haziran'da Londra'da Fairmont Windsor Park'ta düzenlenen Dünya Havayolu Ödülleri'nde Türk Hava Yolları, Avrupa'nın En İyi Havayolu Şirketi, “En İyi Business Class İkram Hizmeti” ve “En İyi Güney Avrupa” ödüllerine layık görüldü. “Havayolu” ödülleri. Skytrax'ın gerçekleştirdiği bağımsız araştırma sonuçlarına göre Türk Hava Yolları hem Avrupa'nın hem de Güney Avrupa'nın en iyi havayolu seçildi.

“BU PRESTİJLİ ÖDÜLLERİ ALDIĞIMIZ İÇİN ÇOK MUTLUYUZ”

Ödüllere ilişkin değerlendirmede bulunan Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, şunları söyledi: “Skytrax'tan bu prestijli ödülleri almaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Avrupa'nın En İyi Havayolu ve Güney Avrupa'nın En İyi Havayolu olarak seçilmek ve birinci sınıf ikram hizmetlerimizin mükemmelliğiyle tanınmak, tüm ekibimizin sıkı çalışmasının ve özverisinin bir kanıtıdır. Türk Hava Yolları ailesi olarak bizi bu harika ödüllere layık gören değerli yolcularımıza ve bu derecelendirmeyi hayata geçiren Skytrax ekibine teşekkür ederiz. “DNA'mızdaki Türk misafirperverliğiyle yolcularımıza benzersiz bir seyahat deneyimi sunmaya kararlıyız ve hizmetlerimizi yenilemeye ve geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

“TURKISH DO&CO BU BAŞARIDAN ÇOK GURUR DUYMALI”

Skytrax CEO'su Edward Plaisted, şunları söyledi: “Türk Hava Yolları'nı, Avrupa'nın en iyi havayolu şirketi seçilerek, böylesine rekabetçi bir bölgede dokuzuncu kez başarıya ulaşarak müşterilerinin favorisi olmayı kanıtlayan Türk Hava Yolları'nı tebrik ediyoruz. Türk Hava Yolları, “Türk DO&CO Yılın başarılı havayolu ve ikram ortağı olan ve En İyi Business Class İkram Hizmeti ödülünü kazanan , bu başarıdan büyük gurur duymalıdır” dedi.


etiketler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir