Uzun zamandır ortalıkta gözükmeyen… Galler Prensesi Kate Middleton sonunda ortaya çıktı

Ocak ayında karın ameliyatı sonrası aniden vefat eden ve yokluğuna dair birçok farklı spekülasyonun yapıldığı Galler Prensesi Kate Middleton, mart ayında ortaya çıktı. Bir video yayınlayarak açıklama yapan Kate, kanser olduğunu duyurdu.

Aylardır hiçbir etkinliğe katılmayan ve ortalıkta görünmeyen Prenses'ten nihayet müjdeli haber geldi. Kate, Trooping The Color etkinliğine katılacağını duyurdu.

Yeşillikler içinde çekilmiş bir pozunu resmi Instagram sayfasında yayınlayan Middleton, hayranlarına da bir mesaj yayınladı.

Kate'i paylaşıyorum

“TEDAVİM BİRKAÇ AY DAHA DEVAM EDECEK”

Son birkaç aydır destek mesajlarından çok etkilendim. Bu mesajlar William ve ben için gerçekten büyük bir fark yarattı ve ikimizin de bazı zor zamanları atlatmamıza yardımcı oldu. İyi bir ilerleme kaydediyorum; Ancak kemoterapi gören herkesin bildiği gibi iyi günler ve kötü günler vardır. Bu kötü günlerde kendinizi halsiz, yorgun hissedersiniz ve vücudunuzu dinlendirmeye ihtiyaç duyarsınız. Ancak iyi günlerde, kendinizi daha güçlü hissettiğinizde, refahın tadını çıkarmak istersiniz. Tedavim birkaç ay daha devam edecek. Kendimi iyi hissettiğim günlerde çocuklarımın okullarıyla ilgilenmek, bana enerji ve pozitiflik veren şeylere kişisel zaman ayırmak ve evden küçük işler yapmaya başlamak büyük bir mutluluk. Bu hafta sonu ailemle birlikte törene katılmayı sabırsızlıkla bekliyorum ve yaz boyunca bazı halka açık etkinliklere katılmayı umuyorum, ancak henüz tüm zorlukların üstesinden gelmediğimi fark ettim. Özellikle belirsizlik karşısında sabırlı olmayı öğreniyorum. Her günü geldiği gibi değerlendiriyorum, bedenimi dinliyorum ve iyileşmek için kendime çok ihtiyaç duyulan zamanı veriyorum. Anlayışınız ve hikayelerinizi benimle cesaretle paylaştığınız için hepinize çok teşekkür ederim.

MAVİ_A95714709

İLK KEZ GÖRÜLDÜ

Tüm dünyanın takip ettiği Galler Prensesi, kanserle mücadele ettiğini açıklamasının ardından ilk kez kamuoyu önüne çıktı.

MAVİ_A95714707

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
10 milyarlık iş... Yusuf Atala tutuklandı! 10 milyarlık iş… Yusuf Atala tutuklandı!
Genç kadının itirafı görenleri şaşkına çevirdi!  Nur Viral ne diyeceğini bilemedi!  Genç kadının itirafı görenleri şaşkına çevirdi! Nur Viral ne diyeceğini bilemedi! “Kocamın her gün başı ağrıyor”
Yeni albümüne servet harcadı! Yeni albümüne servet harcadı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir