Anadolu'yu yiyen kadın olarak anılıyor! Ezgi Sertel itiraflarıyla gündem oldu! “Reklam arasında düşük yaptım”

Armağan Çağlayan'ın YouTube'da hazırladığı Bugün Aklım Olsaydı programının bu haftaki konuğu Ezgi Sertel oldu. Kariyeri ve özel hayatıyla ilgili samimi itiraflarda bulunan Sertel, anlattığı hikayelerle sosyal medyada gündem oldu.

“Reklamlar arasında düşük yaptım”

2016 yılından bu yana ünlü oyuncu Ozan Çobanoğlu ile evli olan Ezgi Sertel, bilinmeyen bir nedenle iki kez düşük yaptığını söyledi. Sertel; 'İkinci sefer reklam arasıydı, gerçek bir şoktu. “Bu acıyı anlatamam.” dedi.

program 2

'HERKESİN STÜDYODAN ÇIKMASINI İSTEDİM'

Çağlayan 'Yayına çıktınız mı?' diye sordu. Sertel: 'Yayına çıktım, sonra vedalaşıp telefonu kapattım. Canlı yayındı ve oturdum ama programı kapatmak zorunda kaldım. Herkes bir sorun olduğunu anladı ama ne olduğunu anlayamadılar. Daha sonra herkesin ofisten çıkmasını istedim ve oradan doğrudan hastaneye gittim. Kürtaj yaptırdım ve temizlendi. O korkudan, o endişeden, o üzüntüden bahsetmiyorum bile.' dedi.

program 3

Bu yaşananların ardından 2-3 gün dinlenip işine döndüğünü söyleyen Ezgi Sertel, şunları söyledi: 'Evde kalmak bana iyi gelmedi. “Hemen işime dönmek istedim” dedi.

program 4

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Yurt dışından dönmüştü... Müjdeyi verdi!  Ekranlara geri dönüyoruzYurt dışından dönmüştü… Müjdeyi verdi! Ekranlara geri dönüyoruz
Dördüncü kez evlendi!  Balayının ilk çekimi Dördüncü kez evlendi! Balayının ilk çekimi
Yıllar sonra neden finale çıktığını açıkladı! Yıllar sonra neden finale çıktığını açıkladı! “Her şey bu kadar iyi giderken…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir